Kontakt

Besøksadresse:

Filipstadveien 11/13
0250 Oslo

Postadresse:

Postboks 130, Sentrum
0102 Oslo

Telefonnr: 23 11 77 00

Ta gjerne kontakt med en av våre distriktssjefer som kan forsøke å hjelpe så godt de kan.


Distriktssjefer

Erik Kirkeberg

Distriktssjef Servering, Vestfold, Telemark og Aust-Agder

erik.kirkeberg@joh.no

90 14 34 37

Bjørn Skånøy

Distriktssjef Servering, Trøndelag og Møre og Romsdal

bjorn.skanoy@joh.no

40 21 60 32

Kenneth Godem

Distriktssjef Servering, Oslo og Akershus

kenneth.godem@joh.no

98 05 29 29

Geir Asle Kjønnerud

Distriktssjef Servering, Oslo og Akershus

geir.kjonnerud@joh.no

90 56 01 83

Jeanette Sørlie Ekaas

Distriktssjef Servering, Oslo, Akershus og Østfold

jeanette.ekaas@joh.no

95 02 27 08

Hilde Bjørndalen Sørum

Distriktssjef Servering, Buskerud

hilde.sorum@joh.no

48 17 96 65

Tor Moen

Distriktssjef Servering, Hedmark og Oppland

tor.moen@joh.no

99 50 73 77

Arild Helland

Salgskonsulent, Hordaland

arild.helland@joh.no

99 29 78 40

Tom-Erik Kongsvoll

Distriktssjef Servering, Hordaland og Sogn og Fjordane

tom.erik.kongsvoll@joh.no

90 11 96 76

Geir Frøyland

Distriktssjef Servering, Vest-Agder og Rogaland

geir.froyland@joh.no

91 35 91 33

Øystein Thomassen

Distriktssjef Servering, Nordland, Troms og Finnmark

oystein.thomassen@joh.no

91 82 90 38

Ledelse og Key Accounts

Frode Hval

Markedssjef Servering

frode.hval@joh.no

97 12 91 60

Ole Wiggo Lian

Key Account Manager Servering

ole.lian@joh.no

90 56 99 50

Kjersti Marcussen

Key Account Manager Servering

kjersti.marcussen@joh.no

95 08 52 60

Siv M. Haukå Asmundvaag

Key Account Manager Servering

siv.haukaa@joh.no

95 93 46 49